Rüyada Ağaç Kavunu Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek dini yorumu, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Ağaç Kavunu Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Ağaç Kavunu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ağaç Kavunu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Ağaç Kavunu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Ağaç Kavunu Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada Ağaç kavunu Görmek, şerefli, soylu ve evlât sahibi bir kadın ile tabir edilir.

Bazı kere de mühim ve Kur’ân tilâvet eden kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, ülfet ve muhabbete delâlet eder. Yine bazı tabirciler, ağaç kavununun, çocuğa, çoğ u da güzel olan şeylere işaret olduğunu söylemişlerdir. Rüyada yeşil ağaç kavunu Görmek, senin bereket ve bolluğuna ve rüyayı görenin bedeninin kuvvetli olmasına delâlet eder. Bazı tabircilere göre de, ağaç kavunu, zengin şerefli ve Arab olmayan kadınlara delâlet eder denilmiştir.

Rüyada ağaç kavununu iki parça olarak topladığını Görmek, hastalıklı çocuk ile tabir olunur. Bekâr bir kadın, rüyasında bu ağaçtan başında bir tacın olduğunu görse, dindar ve tanınmış bir adam ile evleneceğine işarettir. Bir erkek, rüyasında bir kadının kendisine ağ aç kavununu verdiğini görse, erkek evlâdının olacağına delâlet eder.

Yine bir kimse başkasına ağaç kavununu attığını görse, onunla arasında yakınlık ve hısımlık olma arzusuna delâlet eder. Bir ağaç kavunu Görmek, bazı kere de devlettir, eğer onu yediğini görürse, toplu mala işarettir.

İffet ve muhabbete, soylu kadına, güzel övgüye, Kur an okuyan kimseye , İyi geçime ve toplu mala, Ekşi ise hafif bir hastalığa delalet eder.

Agaç kavunu Görmek iyi bir ese delalet eder. Rüyasinda evinde agaç kavunu oldugunu Görmek, esinin ve çoluk çocugunun iyi ahlakli olduklarina ve çaliskanliklarina isarettir. Agaç kavununu yedigini Görmek, Aile mutluluguna; agaç kavununu bir yere baglayip astigini Görmek, evlatlarindan hayir görecegine delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Agaç kavunu Görmek, serefli, soylu ve evlad sahibi bir kadina, Bazen mümin ve Kuran okuyan kimseye, ilme ve amele ve güzel medhe, bazen de ülfet ve muhabbete isaret eder. Bazi tabirciler, bir agaç kavununun, çocuga, isaret edecegini söylemislerdir. Bazi tabirciler ise agaç kavununu kötü görerek, onun görülmesi nifaka isaret eder, derler. Yesil agaç kavunu Görmek senenin bolluguna ve rüyayi görenin bedeninin kuvvetli olmasina, Sari agaç kavunu Görmek ise senenin bollugu ile beraber hastalik olmasina isarettir.

Odasinda agaç kavununun oldugunu gören kadinin hürmete deger bir oglu olur. Erkegin rüyasinda bir kadinin kendisine agaç kavununu verdigini görmesi. Erkek çocugunun olmasina isaret eder.

Bir kimse baskasina agaç kavunu attigini görse onunla arasinda hisimlik ve damat olma arzusu oldugu seklinde yorum getirilir.Bazi tabirciler, agaç kavunu, zengin serefli ve Arap olmayan kadinlara delalet eder, demislerdir.

Agaç kavununu iki parça olarak toplandigini gören kimsenin çok hastalikli bir erkek ve bir kiz çocugu olur.

Kadin, rüyasinda bu agaçtan bir tacin basinin üzerinde oldugunu görse, dindar ve maruf bir insanla evlenir.Bir agaç kavunu bazen de devlettir eger onu yerse ve o da tatli ise toplu mala, eger eksi ise basit bir hastaliga delalettir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s