Rüyada Alaimi Sema Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Alaim-i Sema Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Alaim-i Sema Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Alaim-i Sema Görmek, Rüyada Alaim-i Sema Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Alaim-i Sema Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Alaim-i Sema Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Alaim-i Sema Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Alaim-i Sema Görmek Dini Rüya Tabiri

(Gök Kusagi=Ebem Kusagi) Rüyada gök kusagi dogdugunu Görmek, heyecanli olaylarin meydana gelecegi ile yorum getirilir. Gök kusagini sari renkte Görmek, o yer insanlarina hastalik gelecegine; kirmizi renkte Görmek, savas çikacagina; yesil renkte Görmek, ürünlerin çokluguna, bolluk, ucuzluk ve berekete isarettir. Cabir ül Magribi ye göre; gök yüzünde kirmizi bir çizgiye benzer bir isaret Görmek, o yerin hükümet baskaninin kuvvet ve adaletine; siyah Görmek ise aksine, adaletsizligine ve aciz içinde olusuna yorum getirilir. Gök kusagini asli renkleriyle ve parlak Görmek, iyi ve hayirli günlerin gelecegine delalet eder.

Rüyada gökkuşağı Görmek, korkulardan emin olmaya, hastalıktan şifaya, fakir ise, zenginleşmeye işarettir.

Rüyada gökkuşağını sarı renkte Görmek, hastalıklara, kırmızı renkte Görmek ise, savaşa delâlet eder. Onu aslî rengiyle ve parlak bir halde Görmek, iyi ve huzurlu günlerin geleceğine işarettir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s