Rüyada Araba Sürmek

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada Araba Sürmek Ne Demektir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Araba Sürmek bulunduğu iste başarılı bir idareci olduğuna; memur veya isçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan islerinde aracılık yaptığına delalet eder. Aşağıda Araba ile ilgili daha detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

 

Detaylı Açıklama İçin Tıklayınız

 

Rüya Tabirleri açısından Rüyada Araba Sürmek

 • Rüyada yeni ve güzel gösterişli bir araba aldığını görmek, geçimini devam ettirmek için aldığı tedbirlere önem vermesine, prensip sahibi bir kimse olduğuna delalet eder.
 • Eski ve kullanılmış bir araba aldığını görmek, ailesinin geçimini önemsemeyen tedbirsiz bir kimseye delalet eder.
 • Eski arabası ile bir kaza yaptığını gören tedbirsizliğin ve umursamazlığın neticesi olarak işlerinin bozulacağına tabir edilip, yorumlanır.
 • Arabasının çalındığını, kaybolduğunu veya emaneten bir arkadaşına verdiğini gören, ailesini ve çocuklarına sahip çıkmaz, yaptıkları işlerden sorumlu tutmaz, hiçbir şeylerini önemsemez.
 • Arabasını satılığa çıkardığını fakat kimsenin almak istemediğini görmek yetişkin kızı varsa kısmet çıkmayacağına, arabasını satmak istemediği halde tanımadığı kimselerin gelip satın almak istediklerini görmek, kızının taliplisinin çok olacağına tabir edilip, yorumlanır.
 • Rüyada Araba Kullanmak , rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire delalet eder. Bir kimse rüyada arabaya bindiğini görse, uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacağına delalet eder.
 • Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyada Araba Sürmek ile ilgili diğer Yorumlar:

 • Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
 • Rüyada Atlı araba, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir.
 • Rüyada Araba Sürmek , kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir
 • Rüyada herhangi bir arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire işarettir. Rüyada arabaya binmek, büyük bir mevkiye erişmeye delalet eder. Arabadan inmek bunun zıttı ile tabir olunur.
 • Arabaya binmek hayırlı bir evlâda da işarettir. Yine rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delâlet eder.
 • Rüyada araba vapuru görmek, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir.
 • Bir otomobilin içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolay tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder.
 • At arabası ile seyahat etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkie ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir.
 • Arabaya binmek hayırlı bir evlat ile de tabir olunur. Ve yine arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder.
About these ads

11 thoughts on “Rüyada Araba Sürmek

 1. arkadaşlar merhaba,
  hem annem hemde samimi bir arkadaşım rüyalarında beni kendi aracıma binerken görmüşler..Tabiki rabbim en iyisini bilir fakat neye delalet eder yardımcı olabilir misiniz ?

 2. slm ben rüyamda hiç araba sürmediğim halde araba sürüyorum ve bu rüya giderek tekrarlanıyor anlamı çok merak ediyorum yorumlarsanız çok memnun olurum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s