Rüyada Asker Olmak

Rüyada Asker Olmak

Rüyada Asker Olmak Ne Demektir, Ne Anlama Gelir?

Rüyada asker olmak, hayırlara vesiledir. Zorlukların yenilmesi ve sonuçta istenilen sonuca ulaşılması ile ilgilidir. Aşağıda detaylı bilgilendirmeyi bulabilirsiniz.

 • Rüyada asker olmak ile beraber bir peygamber veya melik ya da bir alim varsa, mümin ve muvahhitler hakkında yardıma işaret eder.
 • Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görürse, o yerlere yağmur yağar.
 • Bazı yorumcular, asker görmek, müminler hakkında zalimlerden intikam almaktır, derler.

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)

Rüyada asker olmak , zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

İslami rüya tabirleri açısından Rüyada asker olmak

Asker görmek kudretle yorumlanir. Rüyada bir generalle konustugunuzu görmek, islerinizde hiçbir zaman zorlukla karsilasmayacaginiza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalistiginizi görmek, hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylikla neticelendireceginize, bir askeri birlik içinde egitim yaptiginizi veya takim halinde bir caddeden geçtiginizi görmek, çalistiginiz yerde sevildiginize ve her zaman için hizmetinizden faydalanilip takdirle anilacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir asker, peygamber, devlet adami ya da bir alim ile görülüyorsa, mu’minler hakkinda yardima isaret eder. Bir kimse rüyada bir sehire veya bir sokaga ya da bir mahalleye asker geldigini görse, o yerlere yagmur yagar. Bazi tabirciler, asker görmeyi, mu’minler için kurtulus ve zalimlerden intikam alma olarakta yorumlamaktadirlar

Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Rüyada asker olmak için diğer yorumlar

 • Rüyada asker olmak evinizin güvenli olduğuna, asker olduğunuzu görmek,başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, asker evinde olmak, hastalanılacağına,kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağına, askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde,kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize,silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.
 • Rüyada asker olmak zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır.
 • Askere gitmek, asker olmak, askere gittiğini, asker olduğunu, askerlik yaptığını görmek, şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığınızı ancak sabır ve çabalarınızla bunları atlatıp, başarıya ulaşacağınızı ifade eder.
 • Rüyada askere çağrılmak, askere çağrıldığını görmek hedeflerinize ulaşmak için hemen çalışmaya başlamanız ve hiç durmamanız gerektiğini işaret eder.
 • Yeniden askere çağrılmak askerliğini yapmış olduğu halde yeniden askere çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler.
 • Rüyada bir asker ile konuşmak, askerle konuştuğunu görmek güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir.
 • Rüyada askeri üniforma giymek asker üniforması giydiğini görmek Çok yakında hayatınızda iyi değişiklikler olacak anlamına gelir.
 • Rüyada bir şehir veya yerleşim alanına askerlerin girdiğini görmek yağmur ve berekete delalet eder
 • Rüyasında başında komutan bulunan asker topluluğu görmek Yardım, destek ifadesidir
 • Rüyada başı bozuk asker topluluğu görmek karışıklık, işlerin ters gitmesi, beklenmeyen sorunlara işaret eder
 • Rüyada silahsız asker, askeri silahsız görmek iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.Rüyada bir generalle konuşma, konustugunu görmek islerinizde hiçbir zaman zorlukla karsilasmayacaginiza delalet eder.
 • Rüyada bir er olarak bir askeri büroda çalıştığını görmek hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylikla neticelendireceginizi müjdeler
 • Rüyada bir askeri birlikte egitim yaptığınıi veya takım halinde bir caddeden geçtigini görmek çalıştığınız yerde sevildiginizi gösterir.
 • Rüyanızda büyük bir komutanın emrinde savaşa katıldığını görmek çok mutlu olduğunuza işaret eder
 • Rüyanda kışla içerisinde asker görmek eski bir dosttan haber alınacağına işarettir,
 • Rüyasında yakınınız olan hasta asker, askeri hasta görmek birisine yardım etmek istediğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize işarettir
 • Yakınınız olan birinin asker olduğunu görmek onun yeni bir işe gireceğini haber verir.
 • Rüyada askerdeki yakınını iyi ve sağlıklı görmek ondan iyi haber alacağınıza, hasta veya yorgun olduğunu görmek onun sizden haber beklediğine işarettir.
Reklamlar

6 thoughts on “Rüyada Asker Olmak

 1. ben askerden gelelı 5 yıl olacak ve davamlı ataturk elımden tutuyor ve artı devamlı askerlık yapyrmm devamlı askerlık ruyada neye ısarettır

 2. yav kardeşim ben rüyamda askere gidiyorum askerde beni cephaneye veriyorlar ben cephanede bir teröristi vuruyorum bu neye işarettir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s