Rüyada Böcek Görmek

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada Böcek Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir?

Rüyada böcek görmek hayra yorumlanır. Bir kimsenin elinde veya vücudunun herhangi bir yerinde bir böceğin dolaştığını görmesi; o kimsenin yakın bir zamanda sevindirici bir haber alacağına, kişinin rüyasında herhangi bir böcek tarafından ısırıldığını görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına veya beklemekte olduğu bir haberin veya mektubun biraz daha gecikeceğine veya uzun süredir takip ettiği hükümet çevrelerindeki bir işini daha bir müddet neticelendirmeye muvaffak olamayacağına delalet eder.Rüyanızda bir böceği öldürdüğünüzü görmeniz; halen yapmakta olduğunuz işinizin başkaları tarafından elinizden alınacağına, rüyanızda pislik böceği görmeniz; haram mal yiyeceğinize veya bir düşmanlığa maruz kalarak eğer memur iseniz, görevinize son verileceğine, eğer başka iş yapmakta iseniz; işinizi bulunduğunuz yerden başka bir yere nakletmek zorunda kalacağınıza yorumlanır.

Rüya Tabirleri Açısından Rüyada Böcek Görmek

  • Rüyada böcek görmek , içinizi kemiren gizli bir endişeye yorulur.
  • Elinde veya vücudunda böcek dolaştığını görmek, yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağına işarettir.
  • Bir böcek tarafından ısırıldığını görmek, hasta olacağına; böceği öldürdüğünü görmek, işlerinin başkaları tarafından elinden alınacağına işarettir.Rüyanız Hayrolsun
  • Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır.
  • Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır.
  • Rüyada bit, tahtakurusu, pire, uğurböceği ve arı iyidir. Bunun dışında kalan böcekler ise sıkıntıdır.
  • Rüyada böcek görmek hayırlıdır. Rüyada elinde veya vücudunun herhangi bir yerinde bir böcek dolaştığını görmek, yakin bir zamanda hayırlı bir haber alacağına  bir böcek tarafından ısırıldığını görmek, hasta olacağına; böceği öldürdüğünü görmek, islerinin başkaları tarafından elinden alınacağına işaret-tir.
  • Bazı sözlerinizi yerine getirmeniz gerektiğine işarettir.
  • Rüyada böcek görmek; dedikoducu bir kadına ve zayıf düşmana işarettir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s