Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir?

Rüyada kara kedi görmek güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylemektedir. Siyah kedi, sebebini bilmediğiniz bu belirsiz tehlikenin sizde korku yarattığını ve huzura kavuşmak için sizi endişeye sürükleyen nedeni bulup onu çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada kara kedi görmek , hizmetçi ile yorumlanır, İbn-i Sirin’e göre, Rüyada kara kedi görmek, ev halkından birisi ile yorumlanır. Genellikle kedi, kötü bir kadın olarak tabir olunur. Rüyada bir kedi tarafından ısırıldığını görmek, hasta olacağına; bir ev kedisi tarafından ısırılmak, bu rüyanın aksine olarak, bu kimsenin, bu yılı rahat ve huzur içinde geçireceğine işarettir. Rüyada kedisini sattığını gören, malını başkalarına dağıtır. Rüyasında bir ev Rüyanız Hayrolsun kedisi olduğunu ve bir minderde uyuduğunu görmek, hayatında rahat yüzü görmemeye, hiç bir işte dikiş tutturmamaya delalet eder.
Kedinin fare görülmesi nifak ve riyaya işarettir. Eğer halk korku içinde ise, düşmanlarından emin olur. Rüyada dişi kedisini sattığını gören kimse, malını sarfeder. Bazı tabirciler, dişi kedi hilekar bir kadına delalet eder. Bazı tabirciler dişi kedinin ısırması ve tırmalaması bir sene devam eden bir hastalıktır, dediler.
Bizimle beraber yaşayan güzel varlıklar olan kediler ile ilgili , Rüyada kara kedi görmek konusunda diğer farklı varyasyonlara bir göz atalım.

Rüyada kara kedi görmek ile ilgili diğer yorumlar:

 • Rüyada kara kedi görmek bağımsız ruh halini, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder.Rüyada kedi görmenin talihsizliğe ve kötü şansa işaret ettiği söylenir.
 • Rüyada kedi görmek , kediyi okşamak, kedi sevdiğini görmek sahip olduğunuz iç direnci temsil eder. Uyanık hayatınızda bir çok engelleri kendi iç kuvvetiniz ve azminizle aşarak başarı ve mutluluğa ulaşacağınızı simgeler.
 • Rüyada Kedi ısırması, dedi sizi ısırıyorsa hırslı bir kadınla karşılacağınızı gösterir. Birşeylerin planladığınız gibi gitmeyeceğini de işaret etmektedir.
 • Rüyada siyah beyaz kedi görmek yakın gelecekte bazı tehlikeler hissettiğinizi simgeler.
 • Rüyada kedi kovalamak iyiye yorumlanır, sizi çekemeyen birinin size zarar veremeyeceğine işarettir.
 • Rüyada dişi kedi görmek kötü bir kadının sizi üzeceğine işaret eder, rüyada erkek kedinin birini ısırması veya tırmalaması rüyayı gören kişinin hastalanması ve uzun süre tedavi görmesi olarak yorumlanır.
 • Rüyada kendinin kedi şekline dönüştüğünü görmek dürüst olmadığınızı, doğru işler yapmadan para kazanmak istediğiniz anlamına gelir. Bahçede kedi hayallerinize uzun bir sonra kavuşacağınıza işaret eder.
 • Rüyada kedi tutmak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için gayret göstermediğinizi ifade eder.
 • Rüyada büyük kedi görmek evinizde büyük sıkıntılar çektiğinizin göstergesidir.
 • Rüyada küçük kedi görmek küçük bir miktar para kaybı yaşayacaksınız manası taşır.
 • Rüyada kedi derisi görmek bir düşmanınızı işaret eder.
 • Rüyada kediden korkmak işinizle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.
 • Rüyada ayaksız kedi görmek çevrenizde sizi kıskanan çok fazla kişi olduğunu temsil eder.
 • Rüyada uzun kedi görmek uzun bir yoldan pek sevmediğiniz bir yakınınızın sizi ziyarete geleceğini gösterir.
 • Rüyada kedi ısırması görmek bir yakınınızın sebep olacağı bir sıkıntı yaşayacağınızı işaret eder.
 • Rüyada kedinin bir fare, yılan veya başka bir hayvanı yakaladığını, boğduğunu veya öldürdüğünü görmek, bir kadının desteğini alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı, üzücü durumdan kurtulacağınızı ifade eder.
 • Rüyada kedi yakalamak çok üzüleceğiniz işinizle ilgili bir haber alacağınızı anlatır.
 • Rüyada kedi dişi görmek, bir tanıdığınızın sağlık sorunu haberini alacağınızı işaret eder.
 • Rüyada kedi eğitmeni olmak boş hayaller peşinde koşarak boşa vakit harcadığınızı işaret eder
 • Rüyada yavru kedi görmek, rüyada kedi yavrusu görmek ; sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Beyaz kedi yavrusu dışındaki, siyah yavru kedi ve sarı kedi yavruları bazan hileli bir durumuda işaret edebilir.

One thought on “Rüyada Kara Kedi Görmek

 1. İyi günler size rüyami anlatacağım. Hayırdır İnşaAllah. Rüyamda siyah bir kedi vardı ama karnin hafif beyaz renk vardı. Bir zeytinle oynuyordu ve ben o zeytini alıp yemiştim. Çok sinirlenmişti kedi. Koltukta oturuyordum ama evde değil böyle bahçede. İşte abimde yanımda oturuyordu. Kedi bayağı sinirliydi. Ayak altimizda dolasiyordu ve bana zarar vermesin diye ayaklarımı toparladım. Sonra abim kediyi kucağına aldı alma demiştim ama aldı sonra kedi bana bakıyordu bi anda pençesini elime geçirdi. İntikam almak istiyordu bunu hissediyordum. Elini etime iyice sapladı ve yarayı daha da büyütmek için elini aşağı doğru indirecekti etime gömülüyken pençesi. Lakin ne yaptıysa indiremedi eli öyle kaldı ve zaten rüyadan uyandım o anda. Kedi dişi bir sokak kedisiydi. Lütfen yardımcı olun çok merak ediyorum ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s